Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 05.07. 2024
Prihlášky do: 03.07. 2024
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 58

Názov: Letné M SR seniorov 2024
Mesto: Piešťany
Kontaktná osoba: Andrej Bartovic, 0905 645 074, bartovic@abcontact.sk
Dôležité informácie:

Usporiadateľ: TK Kúpele Piešťany
Adresa dvorcov: E. Belluša 2, 921 01 Piešťany
Dvorce: 11 - Antuka
Kategórie: Muži 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+, 75+, 80+, 85+
                  Ženy 35+, 50+
POZOR! štartovať môžu len hráči s platnou registráciou STZ, ktorí sa prihlásia cez zasportujsiopen.sk
Prezentácia: všetky kategórie (muži aj ženy) 5. 7. 2024 do 9.00 hod. 
Viac informácií: rozpis súťaže
Výsledky:
dvojhra:  35+, 45+50+55+60+65+70+75+

štvorhra: 35+45+55+65+

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba hráči registrovaní v STZ.: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba seniori.: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
05. 07. 2024 2-hra Drozd Patrik 1969 Taraj Jaroslav 1966 2:0
05. 07. 2024 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Sabol Ján 1966 2:0
05. 07. 2024 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Milkov Milan 1966 2:0
05. 07. 2024 2-hra Drozd Patrik 1969 Sabol Ján 1966 2:0
05. 07. 2024 2-hra Drozd Patrik 1969 Milkov Milan 1966 2:0
05. 07. 2024 2-hra Milkov Milan 1966 Sabol Ján 1966 2:0
05. 07. 2024 4-hra Makovický Tomáš 1954
Taraba Vladimír 1957
Cerovský Ján 1955
Francisty Juraj 1959
2:1
05. 07. 2024 4-hra Cerovský Ján 1955
Francisty Juraj 1959
Žufka Jordan 1949
Littrich Anton 1956
2:1
05. 07. 2024 4-hra Makovický Tomáš 1954
Taraba Vladimír 1957
Kunert Viliam 1953
Tanáč Tibor 1958
2:1
05. 07. 2024 4-hra Schwarzbacher Marian 1958
Jaškovič Vladimír 1970
Vidiš Peter 1963
Joppa Štefan 1963
2:0
05. 07. 2024 4-hra Cerovský Ján 1955
Francisty Juraj 1959
Ženuch Juraj 1957
Kica Ján 1956
2:0
05. 07. 2024 4-hra Drozd Patrik 1969
Jaškovič Vladimír 1970
Konderla Branislav 1975
Paluš Radovan 1976
2:0
05. 07. 2024 4-hra Drozd Patrik 1969
Jaškovič Vladimír 1970
Tomčo Andrej 1963
Klamo Juraj 1978
2:0
05. 07. 2024 4-hra Konderla Branislav 1975
Paluš Radovan 1976
Mikloš Jozef 1978
Lafko Juraj 1977
2:1
05. 07. 2024 4-hra Jeleník Lukáš 1986
Kramár Juraj 1985
Ostrihoň Peter 1986
Smutný Ondrej 1987
2:0
05. 07. 2024 2-hra Žufka Jordan 1949 Bagar Boris 1948 2:0
05. 07. 2024 2-hra Makovický Tomáš 1954 Žufka Jordan 1949 2:0
05. 07. 2024 2-hra Makovický Tomáš 1954 Ábel Peter 1953 2:0
05. 07. 2024 2-hra Žufka Jordan 1949 Vestenický Igor 1950 2:1
05. 07. 2024 2-hra Makovický Tomáš 1954 Kunert Viliam 1953 2:0
05. 07. 2024 2-hra Ábel Peter 1953 Čas Ladislav 1951 2:0
05. 07. 2024 2-hra Vestenický Igor 1950 Chobot Jozef 1951 2:0
05. 07. 2024 2-hra Žufka Jordan 1949 Tomaskovic Peter 1952 2:0
05. 07. 2024 2-hra Kunert Viliam 1953 Hanulík Ľubomír 1951 2:0
05. 07. 2024 2-hra Čas Ladislav 1951 Bagar Boris 1948 2:0
05. 07. 2024 2-hra Vestenický Igor 1950 Bertoli Mario 1953 2:0
05. 07. 2024 2-hra Schwarzbacher Marian 1958 Pivka Ladislav 1957 2:0
05. 07. 2024 2-hra Pivka Ladislav 1957 Taraba Vladimír 1957 2:0
05. 07. 2024 2-hra Schwarzbacher Marian 1958 Cerovský Ján 1955 2:0
05. 07. 2024 2-hra Taraba Vladimír 1957 Mixtaj Ján 1957 2:1
05. 07. 2024 2-hra Pivka Ladislav 1957 Poruban Ľubomír 1957 2:0
05. 07. 2024 2-hra Schwarzbacher Marian 1958 Tanáč Tibor 1958 2:0
05. 07. 2024 2-hra Cerovský Ján 1955 Kica Ján 1956 2:0
05. 07. 2024 2-hra Taraba Vladimír 1957 Ženuch Juraj 1957 2:0
05. 07. 2024 2-hra Poruban Ľubomír 1957 Littrich Anton 1956 2:0
05. 07. 2024 2-hra Tanáč Tibor 1958 Mixtaj Július 1957 2:0
05. 07. 2024 2-hra Župa Ján 1961 Čierny Jaroslav 1963 2:0
05. 07. 2024 2-hra Župa Ján 1961 Čepka Ľuboš 1962 2:0
05. 07. 2024 2-hra Čierny Jaroslav 1963 Vidiš Peter 1963 2:0
05. 07. 2024 2-hra Župa Ján 1961 Joppa Štefan 1963 2:1
05. 07. 2024 2-hra Čepka Ľuboš 1962 Randa Jozef 1960 2:0
05. 07. 2024 2-hra Čierny Jaroslav 1963 Ondrej Mikuláš 1960 2:0
05. 07. 2024 2-hra Vidiš Peter 1963 Mókuš Milan 1962 2:1
05. 07. 2024 2-hra Čierny Jaroslav 1963 Tomčo Andrej 1963 2:0
05. 07. 2024 2-hra Valek Michal 1971 Kocúr Ondrej 1971 2:1
05. 07. 2024 2-hra Jaškovič Vladimír 1970 Kocúr Ondrej 1971 2:0
05. 07. 2024 2-hra Jaškovič Vladimír 1970 Valek Michal 1971 2:0
05. 07. 2024 2-hra Ondrej Peter 1977 Meravý Radoslav 1975 2:0
05. 07. 2024 2-hra Ondrej Peter 1977 Paluš Radovan 1976 2:0
05. 07. 2024 2-hra Meravý Radoslav 1975 Mikloš Jozef 1978 2:0
05. 07. 2024 2-hra Ondrej Peter 1977 Klamo Juraj 1978 2:0
05. 07. 2024 2-hra Paluš Radovan 1976 Waldecker Radoslav 1976 1:0
05. 07. 2024 2-hra Mikloš Jozef 1978 Pálenek Peter 1977 2:1
05. 07. 2024 2-hra Meravý Radoslav 1975 Lafko Juraj 1977 2:0
05. 07. 2024 2-hra Milkov Milan 1966 Ostrihoň Peter 1986 2:0
05. 07. 2024 2-hra Jeleník Lukáš 1986 Kramár Juraj 1985 2:1
05. 07. 2024 2-hra Jeleník Lukáš 1986 Ostrihoň Peter 1986 2:0
05. 07. 2024 2-hra Kramár Juraj 1985 Smutný Ondrej 1987 2:0
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
23. 06. 2024 Muž Bagar Boris Trenčín 1948 75+ 2 2
15. 06. 2024 Muž Žufka Jordan Kremnica 1949 75+ 1 1
24. 06. 2024 Muž Vestenický Igor Topoľčany 1950 70+ 17 25
12. 06. 2024 Muž Čas Ladislav Malacky 1951 70+ 7 29
03. 07. 2024 Muž Hanulík Ľubomír Košice 1951 70+ 9 14
28. 05. 2024 Muž Chobot Jozef Košice 1951 70+ 5 29
02. 07. 2024 Muž Tomaskovic Peter Svaty jur 1952 70+ 17
03. 07. 2024 Muž Bertoli Mario Piešťany 1953 70+ 13 21
27. 06. 2024 Muž Kunert Viliam Piešťany 1953 70+ 8 19
03. 07. 2024 Muž Ábel Peter Piešťany 1953 70+ 6 29
03. 06. 2024 Muž Makovický Tomáš Bratislava 1954 70+ 3 8
15. 06. 2024 Muž Cerovský Ján Hriňová 1955 65+ 3 1
26. 06. 2024 Muž Kica Ján Sobrance 1956 65+
28. 05. 2024 Muž Littrich Anton Kremnické Bane 1956 65+ 19 18
01. 07. 2024 Muž Poruban Ľubomír Trenčianské Stankovce 1957 65+ 14
28. 06. 2024 Muž Ženuch Juraj Sobrance 1957 65+
15. 06. 2024 Muž Mixtaj Ján Hnúšťa 1957 65+ 4 7
31. 05. 2024 Muž Taraba Vladimír Malacky 1957 65+ 9 4
02. 07. 2024 Muž Pivka Ladislav Košice 1957 65+ 5
25. 06. 2024 Muž Mixtaj Július Hnúšťa 1957 65+
06. 05. 2024 Muž Schwarzbacher Marian Humenne 1958 65+ 7 14
30. 05. 2024 Muž Tanáč Tibor Trenčianske Stankovce 1958 65+
24. 06. 2024 Muž Francisty Juraj Hriňová 1959 65+
07. 06. 2024 Muž Randa Jozef Kysucké Nové Mesto 1960 60+
17. 06. 2024 Muž Ondrej Mikuláš Galanta 1960 60+ 19
29. 06. 2024 Muž Župa Ján Sabinov 1961 60+ 4 5
12. 06. 2024 Muž Mókuš Milan Levice 1962 60+ 19
03. 07. 2024 Muž Bittara Peter Piešťany 1962 60+ 12 41
02. 07. 2024 Muž Čepka Ľuboš Malacky 1962 60+ 9 8
01. 07. 2024 Muž Joppa Štefan Svit 1963 60+ 7 2
27. 06. 2024 Muž Čierny Jaroslav Lutila 1963 60+ 6 4
26. 06. 2024 Muž Tomčo Andrej Sobrance 1963 60+
24. 06. 2024 Muž Vidiš Peter Spišská Nová Ves 1963 60+ 3 9
25. 06. 2024 Muž Sabol Ján Malacky 1966 55+ 18 16
26. 06. 2024 Muž Milkov Milan Košice 1966 55+ 3
30. 06. 2024 Muž Taraj Jaroslav Dolný Kubín 1966 55+ 1 11
16. 05. 2024 Muž Drozd Patrik Piešťany 1969 55+ 19 1
02. 07. 2024 Muž Jaškovič Vladimír Bratislava 1970 50+ 3 21
20. 05. 2024 Muž Valek Michal Piešťany 1971 50+ 14 55
17. 06. 2024 Muž Kocúr Ondrej Zvolen 1971 50+
24. 06. 2024 Muž Vrško Marian Veľký Krtíš 1972 50+ 31 35
27. 06. 2024 Muž Meravý Radoslav Trenčianska Turná - Hámre 1975 45+
24. 06. 2024 Muž Konderla Branislav Bratislava 1975 45+ 40 55
21. 06. 2024 Muž Paluš Radovan Stupava 1976 45+ 40 55
10. 06. 2024 Muž Waldecker Radoslav Nová Dubnica 1976 45+
01. 07. 2024 Muž Ondrej Peter Bratislava 1977 45+ 2 10
26. 06. 2024 Muž Pálenek Peter Bratislava 1977 45+ 13
02. 07. 2024 Muž Lafko Juraj Levoča 1977 45+ 1 2
02. 07. 2024 Muž Klamo Juraj Sobrance 1978 45+
27. 06. 2024 Muž Mikloš Jozef Šarišské Michaľany 1978 45+
30. 06. 2024 Žena Vršková Milota Veľký Krtíš 1981 40+
03. 07. 2024 Muž Kramár Juraj 1985 35+
20. 06. 2024 Muž Ostrihoň Peter Vígľaš 1986 35+ 31 50
14. 05. 2024 Muž Jeleník Lukáš Bratislava 1986 35+ 21 36
02. 07. 2024 Muž Smutný Ondrej Zvolenská Slatina 1987 35+ 1 50


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
21. 06. 2024 24. 06. 2024 Muž Matejovsky Milan Košice 1952 70+
14. 05. 2024 25. 06. 2024 Muž Pápay Ján Liptovský Mikuláš 1953 70+ 11 29
27. 05. 2024 02. 07. 2024 Muž Páleník Ľubomír Bratislava 1961 60+