Novinky
Rating
Skupiny
Karty hráčov
Turnaje
Prehľad zápasov
Fórum
Inzercia
Registrácia
Hlavné menu
Úvodná stránka
Novinky
Registrácia
Profil užívateľa
Základné Pravidlá ZasportujSiOpen.sk
Rating - hráčske úrovne
Etické pravidlá serveru
Kontakty
Zasportuj Si Open na Facebooku
I-Love-Tennis na Facebooku
Prehľad zápasov
Tenis
Plážový tenis
Disciplína:
-
2-hra
4-hra
Dátum zápasu:
Od:
Do:
Vyzývateľ:
Súper:
Hráč:
Názov:
-
Výzva
Zápas
Turnaj
Skupina
«
‹
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
..
20
›
»
stránka [ 5 / 787 ]
Dátum zápasu
Názov
Disciplína
Vyzývateľ
Súper
Výsledok
Akcia
25. 09. 2016
Turnaj
4-hra
Lafko Juraj 1977
Siska Ivan 1965
Naď Peter 1976
Ševčík Adrián 1972
2:0
detail zápasu
18. 10. 2009
Turnaj
4-hra
Nagy Alexander 1969
Gregušová Eleonóra 1966
Paholík Dušan 1958
Halgašíková Martina 1974
1:0
detail zápasu
06. 03. 2010
Turnaj
4-hra
Kroupová Duda 1955
Kohanyi Radoslav 1973
Dočkalová Ľubica 1960
Dočkal Michal 1993
0:2
detail zápasu
24. 09. 2011
Turnaj
4-hra
Hapl Juraj 1965
Gregušová Eleonóra 1966
Benkovský Peter 1965
Kodetová Katarína 1966
1:0
detail zápasu
30. 05. 2015
Turnaj
4-hra
Záhradník Vladimír 1954
Zimáni Peter 1950
Filipovič Igor 1952
Chobot Jozef 1951
0:2
detail zápasu
18. 10. 2009
Turnaj
4-hra
Majda Peter 1964
Majdová Michaela 1987
Fuchs Peter 1964
Filipová Eva 1981
1:0
detail zápasu
09. 11. 2010
Turnaj
4-hra
Hapl Juraj 1965
Siebenstich st. Erich 1967
Benkovský Peter 1965
Prutkay Peter 1961
2:0
detail zápasu
24. 09. 2011
Turnaj
4-hra
Lipták Michal 1980
Dobáková Zuzana 1987
Fuchs Peter 1964
Gocalová Katarína 1979
1:0
detail zápasu
18. 10. 2009
Turnaj
4-hra
Parák René 1966
Kleinová Dana 1974
Jeleník Lukáš 1986
R. E.
1:0
detail zápasu
09. 11. 2010
Turnaj
4-hra
Ábel Michal 1980
Ďurica Jozef 1979
Kocourek Karol 1969
Krcmarik Vlado 1963
2:0
detail zápasu
24. 09. 2011
Turnaj
4-hra
Ondrej Miroslav 1946
Filipová Eva 1981
Krajčírová Jana 1963
Sivašov Peter 1951
1:0
detail zápasu
14. 07. 2013
Turnaj
4-hra
Kačírová Iveta 1967
Danková Ľubomíra 1967
Šebestyenova Alžbeta 1962
Vechterová Alena 1973
2:0
detail zápasu
18. 10. 2009
Turnaj
4-hra
Simko Martin 1992
Kodetová Katarína 1966
Hapl Juraj 1965
Zatkova Zuzana 1966
1:0
detail zápasu
11. 10. 2010
Turnaj
4-hra
Dočkal Michal 1993
Németh Števo 1968
Richter Karol 1945
Richter Roman 1975
0:1
detail zápasu
24. 09. 2011
Turnaj
4-hra
Sečkár Dalibor 1977
Sečkárová Veronika 1991
Rollova Zuzana 1963
Kučma Andrej 1987
1:0
detail zápasu
«
‹
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
..
20
›
»
stránka [ 5 / 787 ]