Novinky
Rating
Skupiny
Karty hráčov
Turnaje
Prehľad zápasov
Fórum
Inzercia
Registrácia
Hlavné menu
Úvodná stránka
Novinky
Registrácia
Profil užívateľa
Základné Pravidlá ZasportujSiOpen.sk
Rating - hráčske úrovne
Etické pravidlá serveru
Kontakty
Zasportuj Si Open na Facebooku
I-Love-Tennis na Facebooku
Prehľad zápasov
Tenis
Plážový tenis
Disciplína:
-
2-hra
4-hra
Dátum zápasu:
Od:
Do:
Vyzývateľ:
Súper:
Hráč:
Názov:
-
Výzva
Zápas
Turnaj
Skupina
«
‹
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
..
20
›
»
stránka [ 10 / 787 ]
Dátum zápasu
Názov
Disciplína
Vyzývateľ
Súper
Výsledok
Akcia
30. 08. 2014
Turnaj
4-hra
Schwarzbacher Marian 1958
Sninský Radovan 1976
Vrško Marian 1972
Benčok Miloš 1962
2:0
detail zápasu
18. 10. 2009
Turnaj
4-hra
Parák René 1966
Kocourek Karol 1969
Simko Martin 1992
Simko Michal 1985
0:1
detail zápasu
12. 09. 2010
Turnaj
4-hra
Káčerik Peter 1979
Radic Tomas 1980
Demencik Eduard 1976
Mičjan Ladislav 1965
1:0
detail zápasu
27. 03. 2011
Turnaj
4-hra
Kučma Andrej 1987
Fabianová Barbora 1983
Kocourek Karol 1969
Krcmarik Vlado 1963
0:1
detail zápasu
15. 12. 2012
Turnaj
4-hra
Filipovič Igor 1952
Matejovsky Milan 1952
Schwarzbacher Vladimír 1956
Sedlačko Peter 1955
0:2
detail zápasu
08. 03. 2014
Turnaj
4-hra
Vrško Marian 1972
Kachnič Stanislav 1972
Belán Peter 1966
Suláček Juraj 1967
2:0
detail zápasu
30. 08. 2014
Turnaj
4-hra
Čepka Ľuboš 1962
Sabol Ján 1966
Horváth Peter 1966
Sudra Pavel 1950
2:0
detail zápasu
18. 10. 2009
Turnaj
4-hra
Ondrej Miroslav 1946
Majda Peter 1964
Rábek Dušan 1953
Siebenstich ml. Erich 1991
1:0
detail zápasu
12. 09. 2010
Turnaj
4-hra
Dočkalová Ľubica 1960
Kroupová Duda 1955
Rollova Zuzana 1963
Halgašíková Martina 1974
0:1
detail zápasu
26. 03. 2011
Turnaj
4-hra
Paluš Radovan 1976
Chren Pavol 1978
Paholík Dušan 1958
Markus Stanislav 1974
1:0
detail zápasu
30. 08. 2014
Turnaj
4-hra
Horváth Jaroslav 1964
Sulaček Jozef 1964
Čepka Ľuboš 1962
Sabol Ján 1966
2:0
detail zápasu
18. 10. 2009
Turnaj
4-hra
Kusikova Lubica 1978
Wirthová Eva 1969
Filipová Eva 1981
Gocalová Katarína 1979
0:1
detail zápasu
17. 11. 2010
Turnaj
4-hra
Paholík Dušan 1958
Markus Stanislav 1974
Benkovský Peter 1965
Prutkay Peter 1961
2:1
detail zápasu
26. 03. 2011
Turnaj
4-hra
Hapl Juraj 1965
Siebenstich st. Erich 1967
Parák René 1966
Čederle Robert 1972
1:0
detail zápasu
12. 05. 2012
Turnaj
4-hra
Vidiš Peter 1963
Sedlák Vavrinec 1960
Siska Ivan 1965
Matús Vojtech 1966
2:0
detail zápasu
«
‹
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
..
20
›
»
stránka [ 10 / 787 ]