Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 29.06. 2019
Prihlášky do: 26.06. 2019
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 21

Názov: Dukla Island Rekreant 2019
Mesto: Trenčín
Kontaktná osoba: Martin Horvát 0917 322 864, Radovan Kamenský 0905 581 512, tenisrekreant@gmail.com
Dôležité informácie:

Usporiadateľ: TENISREKREANT
Miesto konania: Trenčín /kurty vedľa Športhotela Ostrov - www.hotelostrov.sk /
Počet dvorcov: 4 – povrch Antuka
Disciplíny: dvojhra (bez obmedzenia veku a pohlavia, štandardná rekreačná úroveň)
Štartovné: 25,- € na bankový účet SK10 0900 0000 0002 7481 1978 (v správe pre prímateľa uviesť meno hráča), (na mieste 30,- €)
Obedové menu, raňajky a občerstvenie budú zabezpečené.
Pre víťaza turnaja, víťaza útechového pavúka, finalistov a semifinalistov oboch pavúkov sú pripravené turnajové trofeje, resp. medaily
Spôsob hry: Hlavný pavúk a aj útechový pavúk sa budú hrať na 2 víťazné sety (3.set supertierbreak do 10).
Prezentácia: od 7:50 h, individuálne podľa časového harmonogramu, najneskôr však 10 minút pred začiatkom svojho zápasu
Viac informácií: Rozpis súťaže a www.tenisrekreant.sk

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
29. 06. 2019 2-hra Jakab František 1988 Jakab Teodor 1967 0:2
29. 06. 2019 2-hra Jakab Teodor 1967 Levak Matej 1983 2:0
29. 06. 2019 2-hra Jakab František 1988 Kollár Martin 1981 2:0
29. 06. 2019 2-hra Javorský Miloš 1985 Prachár Vladimír 1988 0:2
29. 06. 2019 2-hra Prachár Vladimír 1988 Kordoš Vladimír 1978 2:0
29. 06. 2019 2-hra Javorský Miloš 1985 Klačanský Ivan 1965 2:0
29. 06. 2019 2-hra Kordoš Vladimír 1978 Bojňanský Jaroslav 1975 2:1
29. 06. 2019 2-hra Prachár Vladimír 1988 Danter Zoltan 1979 2:0
29. 06. 2019 2-hra Balog Stanislav 1979 Klačanský Ivan 1965 0:2
29. 06. 2019 2-hra Javorský Miloš 1985 Macho Juraj 1996 2:1
29. 06. 2019 2-hra Levak Matej 1983 Bojňanský Jaroslav 1975 2:1
29. 06. 2019 2-hra Jakab Teodor 1967 Struhár Marian 1981 2:0
29. 06. 2019 2-hra Kollár Martin 1981 Horvát Martin 1990 2:0
29. 06. 2019 2-hra Jakab František 1988 Fillo Anton 1991 2:0
29. 06. 2019 2-hra Kordoš Vladimír 1978 Levak Matej 1983 0:2
29. 06. 2019 2-hra Struhár Marian 1981 Macho Juraj 1996 2:0
29. 06. 2019 2-hra Prachár Vladimír 1988 Jakab Teodor 1967 0:2
29. 06. 2019 2-hra Balog Stanislav 1979 Horvát Martin 1990 0:2
29. 06. 2019 2-hra Klačanský Ivan 1965 Kollár Martin 1981 0:2
29. 06. 2019 2-hra Fillo Anton 1991 Danter Zoltan 1979 2:0
29. 06. 2019 2-hra Javorský Miloš 1985 Jakab František 1988 0:2
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia rating2 rating4
10. 06. 2019 Muž Balog Stanislav Považská Bystrica 1979 6.000 6.000
10. 06. 2019 Muž Bojňanský Jaroslav Sereď 1975 1.753 6.000
17. 06. 2019 Muž Danter Zoltan Senec 1979 8.063 9.000
11. 06. 2019 Muž Fillo Anton Trenčín 1991 6.465 5.000
24. 06. 2019 Muž Horvát Martin Trenčín 1990 2.885 5.000
25. 06. 2019 Muž Jakab Teodor Bratislava 1967 2.088 6.122
24. 06. 2019 Muž Jakab František Bratislava 1988 3.416 6.000
12. 06. 2019 Muž Javorský Miloš Stupava 1985 1.633 7.003
27. 06. 2019 Muž Klačanský Ivan Trenčín 1965 3.503 6.000
11. 06. 2019 Muž Kollár Martin Levice 1981 2.663 4.332
12. 06. 2019 Muž Kordoš Vladimír Trenčianske Teplice 1978 3.927 6.000
25. 06. 2019 Muž Levak Matej Dvorniky 1983 3.566 6.000
24. 06. 2019 Muž Macho Juraj Nové Mesto nad Váhom 1996 6.000 6.000
10. 06. 2019 Muž Prachár Vladimír Nová Baňa 1988 1.331 4.000
14. 06. 2019 Muž Struhár Marian Blatné 1981 1.273 6.000


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia rating2 rating4
11. 06. 2019 26. 06. 2019 Muž Medvecký Kubo Bratislava 1990 1.068 6.503
10. 06. 2019 23. 06. 2019 Muž Mikustiak Dusan Trencin 1990 4.353 7.000