Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 25.05. 2019
Prihlášky do: 24.05. 2019
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 22

Názov: Ružomberok Senior Cup 2019
Mesto: Ružomberok
Kontaktná osoba: Martin Madliak, m.: 0907 624968, mail: martinmad@seznam.cz
Dôležité informácie:

Termín: 25. - 26. 5. 2019 , turnaj triedy "A"
Usporiadateľ: TK Ružomberok
Vrchný rozhodca: Martin Madliak
Miesto konania: Makovického 26, Ružomberok
Dvorce: 6 - Antuka
Vekové kategórie: muži, ženy nad 35 rokov
Štartovné: 35+ až 55+ vklad 15,- €, od 60 rokov vklad 8,- €
Spôsob hry: vylučovací na dva víťazné sety za stavu 6:6 tajbrejk do 7, prípadný tretí rozhodujúci set sa hrá ako supertajbrejk do 10. Platí pravidlo "No-Let". Vo štvorhre sa hrá systémom "No-Ad"
Prezentácia: 25. 5. 2019
muži 65+ - 75+: do 8,30 h
muži 55+ - 60+: do 9,30 h
muži 45+ - 50+: do 10,30 h
muži 35+ - 40+: do 11,30 h
ženy:                  do 13,30 h 
Viac informácií: rozpis súťaže 
Výsledky:
dvojhra: 50+, 60+, 65+ 
štvorhra: 55+, 65+ 

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba seniori.: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
25. 05. 2019 4-hra Kolář Jozef 1954
Herman Viliam 1949
Kratka František 1950
Rácz Štefan 1953
2:0
25. 05. 2019 4-hra Kratka František 1950
Rácz Štefan 1953
Pápay Ján 1953
Poláček Marian 1942
2:0
25. 05. 2019 4-hra Tuleja Miroslav 1963
Schwarzbacher Vladimír 1956
Feriancik Peter 1957
Porubský Miroslav 1954
2:0
25. 05. 2019 4-hra Tuleja Miroslav 1963
Schwarzbacher Vladimír 1956
Littrich Anton 1956
Žufka Jordan 1949
2:0
25. 05. 2019 2-hra Žufka Jordan 1949 Kolář Jozef 1954 2:0
25. 05. 2019 2-hra Kolář Jozef 1954 Rácz Štefan 1953 2:0
25. 05. 2019 2-hra Žufka Jordan 1949 Hanulík Ľubomír 1951 2:0
25. 05. 2019 2-hra Kolář Jozef 1954 Herman Viliam 1949 2:0
25. 05. 2019 2-hra Rácz Štefan 1953 Pápay Ján 1953 2:0
25. 05. 2019 2-hra Hanulík Ľubomír 1951 Poláček Marian 1942 2:1
25. 05. 2019 2-hra Žufka Jordan 1949 Kratka František 1950 2:0
25. 05. 2019 2-hra Pápay Ján 1953 Porubský Miroslav 1954 2:0
25. 05. 2019 2-hra Poláček Marian 1942 Tomaskovic Peter 1952 2:0
25. 05. 2019 2-hra Herman Viliam 1949 Porubský Miroslav 1954 2:0
25. 05. 2019 2-hra Mixtaj Ján 1957 Schwarzbacher Vladimír 1956 2:0
25. 05. 2019 2-hra Schwarzbacher Vladimír 1956 Feriancik Peter 1957 2:0
25. 05. 2019 2-hra Mixtaj Ján 1957 Littrich Anton 1956 2:0
25. 05. 2019 2-hra Feriancik Peter 1957 Sentivanyi Miroslav 1956 2:0
25. 05. 2019 2-hra Tuleja Miroslav 1963 Milkov Milan 1966 2:0
25. 05. 2019 2-hra Milkov Milan 1966 Engel Boris 1965 2:0
25. 05. 2019 2-hra Tuleja Miroslav 1963 Ivan Miroslav 1966 2:1
25. 05. 2019 2-hra Engel Boris 1965 Vidiš Peter 1963 2:0
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
23. 05. 2019 Muž Držík Igor Banská Bystrica 1948 70+ 7 38
23. 05. 2019 Muž Engel Boris Chorvátsky Grob 1965 50+ 11 10
24. 05. 2019 Muž Feriancik Peter Martin 1957 60+ 11 25
22. 05. 2019 Muž Hanulík Ľubomír Košice 1951 65+ 6 38
22. 05. 2019 Muž Herman Viliam Čadca 1949 70+ 5 5
19. 05. 2019 Muž Ivan Miroslav Banska Bystrica 1966 50+ 2 45
20. 05. 2019 Muž Kolář Jozef Nováky 1954 65+ 2 8
24. 05. 2019 Muž Kratka František Červený Kláštor 1950 65+ 21 9
08. 05. 2019 Muž Littrich Anton Kremnica 1956 60+ 29 21
24. 05. 2019 Muž Milkov Milan Košice 1966 50+ 3
21. 05. 2019 Muž Mixtaj Ján Hnúšťa 1957 60+ 3 8
07. 05. 2019 Muž Pápay Ján Liptovský Mikuláš 1953 65+ 14 17
18. 05. 2019 Muž Poláček Marian Liptovský Mikuláš 1942 75+ 3
08. 05. 2019 Muž Porubský Miroslav Topoľčany 1954 65+ 27 12
09. 05. 2019 Muž Rácz Štefan Poprad 1953 65+ 3 6
19. 05. 2019 Muž Sentivanyi Miroslav Stará Ľubovňa 1956 60+ 20
06. 05. 2019 Muž Schwarzbacher Vladimír Levoča 1956 60+ 8 4
24. 05. 2019 Muž Tomaskovic Peter Svaty jur 1952 65+ 27
20. 05. 2019 Muž Tuleja Miroslav Šarišské Michaľany 1963 55+ 11 48
18. 05. 2019 Muž Vidiš Peter Spišská Nová Ves 1963 55+ 1 3
11. 05. 2019 Muž Žufka Jordan Kremnica 1949 70+ 1 2


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
12. 05. 2019 24. 05. 2019 Muž Bagar Boris Trenčín 1948 70+ 3 7
11. 05. 2019 21. 05. 2019 Muž Cerovský Ján Hriňová 1955 60+ 6 1
11. 05. 2019 24. 05. 2019 Muž Kobylka Stanislav Nové Mesto nad Váhom 1949 70+ 2 3
21. 05. 2019 23. 05. 2019 Muž Župa Ján Sabinov 1961 55+ 5 6