Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 09.02. 2018
Prihlášky do: 07.02. 2018
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 63

Názov: HALOVÉ MSR seniorov 2018
Mesto: Levice
Kontaktná osoba: Milan Mókuš, m.: 0903 666777, mail: milan.mokus@gmail.com
Dôležité informácie:

Termín: 9. - 12. 2. 2018
Usporiadateľ: TK Ratufa Levice
Miesto konania: TK Ratufa, Turecký rad , Levice
Dvorce: 3 - Maro Pro Flex
Kategórie: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 75+, 80+, 85+
POZOR! štartovať môžu len hráči s platnou registráciou STZ a hráči ktorí sa prihlásia cez zasportujsiopen.sk (viac info o obnove registrácie v STZ)
Prezentácia: 
Muži 65+ až 85+: 9.2. do 9,00 h
Muži 55+ až 60+: 9.2. do 12,00 h
Muži 45+ až 50+: 10.2. do 9,00 h
Muži 35+ až 40+: 10.2. do 12,00 h
Ženy : 11.2. do 9,00 h
Viac informácií: ROZPIS SÚŤAŽE  
Výsledky: 
dvojhra: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+, 75+, 
štvorhra: 35+, 45+, 55+, 65+, 75+, 
 

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba hráči registrovaní v STZ.: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba seniori.: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
09. 02. 2018 4-hra Černák Zoltán 1942
Šorm Július 1938
Novota Ján 1942
Juráček Silvester 1939
2:0
09. 02. 2018 4-hra Žufka Jordan 1949
Antolík Ján 1952
Herman Viliam 1949
Kunert Viliam 1953
2:0
09. 02. 2018 4-hra Žufka Jordan 1949
Antolík Ján 1952
Kratka František 1950
Pápay Ján 1953
2:0
09. 02. 2018 4-hra Kunert Viliam 1953
Herman Viliam 1949
Čangel Ján 1953
Ležák Marian 1944
2:0
09. 02. 2018 4-hra Schwarzbacher Vladimír 1956
Vidiš Peter 1963
Makovický Tomáš 1954
Cerovský Ján 1955
2:1
09. 02. 2018 4-hra Makovický Tomáš 1954
Cerovský Ján 1955
Chobot Ivan 1956
Tuvšinžargal Lchagvasuren 1958
2:0
09. 02. 2018 4-hra Ábel Michal 1980
Kalinčík Marek 1975
Švorc David 1973
Fekete Matej 1972
2:0
09. 02. 2018 4-hra Ábel Michal 1980
Kalinčík Marek 1975
Jánošík Juraj 1972
Babindai Patrik 1977
2:0
09. 02. 2018 4-hra Švorc David 1973
Fekete Matej 1972
Adámi Róbert 1971
Meravý Radoslav 1975
2:0
09. 02. 2018 4-hra Jánošík Juraj 1972
Babindai Patrik 1977
Pizúr Martin 1977
Plešinský Michal 1983
2:0
09. 02. 2018 4-hra Sulaček Jozef 1964
Vrško Marian 1972
Taraj Jaroslav 1966
Bartoš Ján 1971
2:0
09. 02. 2018 2-hra Novota Ján 1942 Šorm Július 1938 1:2
09. 02. 2018 2-hra Juráček Silvester 1939 Šorm Július 1938 2:1
09. 02. 2018 2-hra Juráček Silvester 1939 Novota Ján 1942 2:0
09. 02. 2018 2-hra Bagar Boris 1948 Krajčovič Jozef 1948 2:0
09. 02. 2018 2-hra Krajčovič Jozef 1948 Baláž Peter 1947 2:0
09. 02. 2018 2-hra Bagar Boris 1948 Držík Igor 1948 2:1
09. 02. 2018 2-hra Krajčovič Jozef 1948 Ležák Marian 1944 2:0
09. 02. 2018 2-hra Baláž Peter 1947 Horváth Juraj 1944 1:1
09. 02. 2018 2-hra Držík Igor 1948 Hausner Marián 1948 2:0
09. 02. 2018 2-hra Žufka Jordan 1949 Kunert Viliam 1953 2:0
09. 02. 2018 2-hra Kunert Viliam 1953 Hanulík Ľubomír 1951 2:0
09. 02. 2018 2-hra Žufka Jordan 1949 Kuťka Vladimír 1953 2:0
09. 02. 2018 2-hra Hanulík Ľubomír 1951 Čangel Ján 1953 2:1
09. 02. 2018 2-hra Kunert Viliam 1953 Herman Viliam 1949 2:0
09. 02. 2018 2-hra Kuťka Vladimír 1953 Pápay Ján 1953 2:0
09. 02. 2018 2-hra Žufka Jordan 1949 Kmeť Ján 1953 2:0
09. 02. 2018 2-hra Čangel Ján 1953 Kratka František 1950 2:0
09. 02. 2018 2-hra Kunert Viliam 1953 Filipovič Igor 1952 2:0
09. 02. 2018 2-hra Pápay Ján 1953 Tomaskovic Peter 1952 2:0
09. 02. 2018 2-hra Kuťka Vladimír 1953 Antolík Ján 1952 2:1
09. 02. 2018 2-hra Kmeť Ján 1953 Macko Vladimír 1951 2:0
09. 02. 2018 2-hra Makovický Tomáš 1954 Mixtaj Ján 1957 2:0
09. 02. 2018 2-hra Makovický Tomáš 1954 Tuvšinžargal Lchagvasuren 1958 2:0
09. 02. 2018 2-hra Mixtaj Ján 1957 Schwarzbacher Vladimír 1956 2:0
09. 02. 2018 2-hra Makovický Tomáš 1954 Kolář Jozef 1954 2:0
09. 02. 2018 2-hra Tuvšinžargal Lchagvasuren 1958 Poruban Ľubomír 1957 2:0
09. 02. 2018 2-hra Schwarzbacher Vladimír 1956 Chobot Ivan 1956 2:0
09. 02. 2018 2-hra Mixtaj Ján 1957 Cerovský Ján 1955 2:0
09. 02. 2018 2-hra Chobot Ivan 1956 Feriancik Peter 1957 2:1
09. 02. 2018 2-hra Surový Ján 1961 Škoda Jozef 1961 2:0
09. 02. 2018 2-hra Surový Ján 1961 Vizi Ladislav 1959 2:0
09. 02. 2018 2-hra Škoda Jozef 1961 Vidiš Peter 1963 2:0
09. 02. 2018 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Sulaček Jozef 1964 2:1
09. 02. 2018 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Both Richard 1963 1:1
09. 02. 2018 2-hra Sulaček Jozef 1964 Ivan Miroslav 1966 2:0
09. 02. 2018 2-hra Valašík Peter 1960 Milkov Milan 1966 2:1
09. 02. 2018 2-hra Both Richard 1963 Siebenstich st. Erich 1967 2:1
09. 02. 2018 2-hra Fekete Matej 1972 Bartoš Ján 1971 2:0
09. 02. 2018 2-hra Fekete Matej 1972 Sysák Rastislav 1973 2:0
09. 02. 2018 2-hra Bartoš Ján 1971 Vrško Marian 1972 2:0
09. 02. 2018 2-hra Sysák Rastislav 1973 Štieber Peter 1969 2:0
09. 02. 2018 2-hra Fekete Matej 1972 Košút Marián 1972 2:0
09. 02. 2018 2-hra Bartoš Ján 1971 Švorc David 1973 2:0
09. 02. 2018 2-hra Meravý Radoslav 1975 Babindai Patrik 1977 2:0
09. 02. 2018 2-hra Babindai Patrik 1977 Hofferik Henrich 1972 2:1
09. 02. 2018 2-hra Meravý Radoslav 1975 Berecz Levente 1976 2:0
09. 02. 2018 2-hra Babindai Patrik 1977 Pizúr Martin 1977 2:0
09. 02. 2018 2-hra Hofferik Henrich 1972 Adámi Róbert 1971 2:0
09. 02. 2018 2-hra Berecz Levente 1976 Pálfy Ľubor 1976 2:0
09. 02. 2018 2-hra Meravý Radoslav 1975 Kalinčík Marek 1975 2:0
09. 02. 2018 2-hra Ábel Michal 1980 Jánošík Juraj 1972 2:0
09. 02. 2018 2-hra Ábel Michal 1980 Plešinský Michal 1983 2:0
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
30. 01. 2018 Muž Ábel Michal Banka 1980 35+ 9 14
05. 02. 2018 Muž Adámi Róbert Trenčín 1971 45+ 24 14
14. 01. 2018 Muž Antolík Ján Levice 1952 65+ 11 8
07. 02. 2018 Muž Babindai Patrik Sturovo 1977 40+ 16 31
14. 01. 2018 Muž Bagar Boris Trenčín 1948 70+ 1 3
17. 01. 2018 Muž Baláž Peter Košice 1947 70+ 8 29
06. 02. 2018 Muž Bartoš Ján Dolný Kubín 1971 45+
07. 02. 2018 Muž Berecz Levente Štúrovo 1976 40+ 41 31
05. 02. 2018 Muž Both Richard Komárno 1963 55+ 16
15. 01. 2018 Muž Cerovský Ján Hriňová 1955 60+ 4 1
12. 01. 2018 Muž Čangel Ján Topoľčany 1953 65+ 15 29
23. 01. 2018 Muž Černák Zoltán Bratislava 1942 75+
11. 01. 2018 Muž Drozd Patrik Piešťany 1969 45+ 4 6
30. 01. 2018 Muž Držík Igor Banská Bystrica 1948 70+
07. 02. 2018 Muž Engel Boris Chorvátsky Grob 1965 50+ 7 4
06. 02. 2018 Muž Fekete Matej Reca 1972 45+ 11 13
11. 01. 2018 Muž Feriancik Peter Martin 1957 60+ 15 49
01. 02. 2018 Muž Filipovič Igor Košice 1952 65+ 19 7
05. 02. 2018 Muž Hanulík Ľubomír Košice 1951 65+ 4 29
20. 01. 2018 Muž Hausner Marián Bratislava 1948 70+ 10 20
05. 02. 2018 Muž Herman Viliam Čadca 1949 65+ 7 1
05. 02. 2018 Muž Hofferik Henrich Nové Zámky 1972 45+ 10
02. 02. 2018 Muž Horváth Juraj Nové Zámky 1944 70+ 6 18
11. 01. 2018 Muž Chobot Ivan Levice 1956 60+ 29 20
02. 02. 2018 Muž Ivan Miroslav Banska Bystrica 1966 50+ 6
12. 01. 2018 Muž Jánošík Juraj Trencianske Teplice 1972 45+ 45 46
07. 02. 2018 Muž Juráček Silvester Žiar nad Hronom 1939 75+ 2 2
19. 01. 2018 Muž Kachnič Stanislav Veľký Krtíš 1972 45+ 45
30. 01. 2018 Muž Kalinčík Marek Piešťany 1975 40+
15. 01. 2018 Muž Kmeť Ján Veľký Krtíš 1953 65+ 26 29
10. 01. 2018 Muž Kobylka Stanislav Nové Mesto nad Váhom 1949 65+ 2 3
30. 01. 2018 Muž Kolář Jozef Nováky 1954 60+
19. 01. 2018 Muž Košút Marián Zlate Moravce 1972 45+ 45 9
06. 02. 2018 Muž Krajčovič Jozef Galanta 1948 70+ 3 21
06. 02. 2018 Muž Kratka František Červený Kláštor 1950 65+ 21 13
26. 01. 2018 Muž Kunert Viliam Piešťany 1953 65+ 30 9
25. 01. 2018 Muž Kuťka Vladimír Levice 1953 65+
05. 02. 2018 Muž Ležák Marian Trenčín 1944 70+ 2 29
24. 01. 2018 Muž Macko Vladimír B Bystrica 1951 65+ 17 29
16. 01. 2018 Muž Makovický Tomáš Bratislava 1954 60+ 5 8
26. 01. 2018 Muž Meravý Radoslav Trenčianska Turná - Hámre 1975 40+ 4 1
21. 01. 2018 Muž Milkov Milan Košice 1966 50+ 24
15. 01. 2018 Muž Mixtaj Ján Hnúšťa 1957 60+ 6 25
10. 01. 2018 Muž Novota Ján Zlaté Moravce 1942 75+ 4
23. 01. 2018 Muž Novota Ján Zlaté Moravce 1980 35+
07. 02. 2018 Muž Ochotnícky Slavomír Košice 1972 45+ 2 46
22. 01. 2018 Muž Oravec Marek Piešťany 1973 45+ 21 9
06. 02. 2018 Muž Pálenek Peter Bratislava 1977 40+ 41
05. 02. 2018 Muž Pálfy Ľubor Spišská Nová Ves 1976 40+ 29 31
12. 01. 2018 Muž Pápay Ján Liptovský Mikuláš 1953 65+ 31 15
03. 02. 2018 Muž Pizúr Martin Želiezovce 1977 40+ 41
06. 02. 2018 Muž Plešinský Michal Želiezovce 1983 35+
21. 01. 2018 Muž Poruban Ľubomír Trenčianské Stankovce 1957 60+ 1 49
05. 02. 2018 Muž Porubský Miroslav Topoľčany 1954 60+ 29 20
06. 02. 2018 Muž Schrotter Róbert Spišská Nová Ves 1960 55+ 32 49
12. 01. 2018 Muž Schwarzbacher Vladimír Levoča 1956 60+ 7 3
15. 01. 2018 Muž Schwarzbacher Marian Humenne 1958 60+ 2 6
16. 01. 2018 Muž Siebenstich st. Erich Bratislava 1967 50+ 5 7
23. 01. 2018 Muž Sulaček Jozef Veľký Krtíš 1964 50+ 3 1
06. 02. 2018 Muž Surový Ján Ružomberok 1961 55+ 9 4
11. 01. 2018 Muž Sysák Rastislav Bratislava 1973 45+ 9 46
06. 02. 2018 Muž Škoda Jozef Galanta 1961 55+ 20 28
23. 01. 2018 Muž Šorm Július Bratislava 1938 80+
22. 01. 2018 Muž Štěch Jaroslav Liptovský Mikuláš 1965 50+ 30 34
16. 01. 2018 Muž Štieber Peter Spišská Nová Ves 1969 45+ 45 46
06. 02. 2018 Muž Švorc David Piešťany 1973 45+ 37 46
11. 01. 2018 Muž Taraj Jaroslav Dolný Kubín 1966 50+ 2 5
06. 02. 2018 Muž Tomaskovic Peter Svaty jur 1952 65+ 25
02. 02. 2018 Muž Tuvšinžargal Lchagvasuren Levice 1958 60+
05. 02. 2018 Muž Valašík Peter Topoľčany 1960 55+ 8 7
01. 02. 2018 Muž Varchulík Štefan Nitra 1934 80+ 2
16. 01. 2018 Muž Vidiš Peter Spišská Nová Ves 1963 55+ 2 2
05. 02. 2018 Muž Vizi Ladislav Štúrovo 1959 55+ 13 15
16. 01. 2018 Muž Vrško Marian Veľký Krtíš 1972 45+ 5 3
16. 01. 2018 Žena Vršková Milota Veľký Krtíš 1981 35+ 1
15. 01. 2018 Muž Žufka Jordan Kremnica 1949 65+ 1 5


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
11. 01. 2018 26. 01. 2018 Muž Matejovsky Milan Košice 1952 65+ 5 2
21. 01. 2018 07. 02. 2018 Muž Paholík Dušan Bratislava 1958 60+ 29 49
17. 01. 2018 01. 02. 2018 Muž Župa Ján Sabinov 1961 55+ 3 12